Doménové poradenství

Máte nápad a pro svůj nápad máte vymyšlenou ideální doménu, nicméně tato ideální doména je již někým používaná? Pak nevěšte hlavu, ale obraťte se na nás.
Náš zkušený tým specialistů s dlouholetou praxí práce s doménami a internetovými prezentacemi pomůže navrhnout komplexní balík služeb, se kterými uskutečníte svůj projekt.

Přes naše partnery umíme zařídit registraci prakticky jakéhokoliv doménového jména. Jsou-li podmínky pro jeho získání komplikované, pak vám umíme poskytnout plný servis ve vysvětlení všech podmínek a společně nalezneme cestu, jak tyto podmínky splnit. 

Doménové vyjednávání

Zjistili jste, že pro své podnikání potřebujete doménu, kterou vlastní jiný subjekt, či přímo spekulant s doménovými jmény?

Nabízíme v této oblasti poradenství. Vyznáme se pravidlech registrů mnoha ccTLD a gTLD a tak umíme navrhnout správný a nejvýhodnější postup pro jednání se subjektem o kterého chcete doménu získat. 

Nabízíme zde i možnost vystupovat za vás jako prostředník a nebo přímo vyjednávat o případném postoupení či výkupu domény svým vlastním jménem pro svůj vlastní účel tak, aby vaše identita zůstala skryta. Toto se může hodit právě těm subjektům, jejichž jméno je na trhu obecně zvučné a mohlo by spekulanta vést k navýšení ceny jen na podkladě právě toho zvučného jména.

Doménové poradenství

Chcete rozvíjet svůj internetový projekt, zařizujete nový projekt, řešíte expanzi svého projektu za hranice českého prostředí. Známe prostředí internetu a se zkušenostmi umíme poradit, jak ideálně rozjet mutace vašeho projektu se zaměřením na jiné trhy. 

Uděláme komplexní analýzu vaší stávající prezentace, navrhneme vhodné úpravy jak pro prostředí české, tak případně ukážeme na ty věci, které je potřeba více zdůranit při prezentacích na jiných typech domén na zahraničních trzích apod. 
To, co funguje v českém prostředí na doméně .cz, nemusí být stejně efektivní v německy mluvící zemi na doméně .de.

Ocenění domén

Chcete o svých doménách uvažovat jako o hodnotě. Nabízí vám někdo obnos za přenechání domény? Chcete doménu pronajímat? Plánujete svůj projekt prodat jako celek? Máme zkušenost vysledovat u domén jejich kvalitu a potenciál v rámci internetu a umíme tak se znalostí trhu s internetovými doménami říct, zda doména má jistou hodnotu, či v jakých mezích by se její cena měla pohybovat. 

Doplňkové služby k doménám

Vzhledem k rozsáhlé síti našich partnerů umíme zajistit adekvátní zabezpečení SSL certifikáty, zajistit kvalitní zázemí cloudové služby pro vaše prezentace, umíme zajistit poštovní služby s nejvyšším možným zabezpečením.

Pro případy rozesílání vašich newsletterů oprávěným adresátům umíme poskytnout službu, která vaše sdělení bude postupně odesílat během dané časové periody tak, abyste se nedostali na blacklisty.